CIS - charakter, inteligencja, sarkazm. A także plotki i marudzenie egzystencjalne.
statystyka
środa, 26 listopada 2014
MYSZARIUM

Z jakiegoś tajemniczego powodu znikły z bloga wszystkie zdjęcia myszy, więc wklejam link bezpośrednio do albumu.

środa, 19 lutego 2014
Myszarium po raz drugi

niedziela, 16 lutego 2014
Myszomania

Ostatnio zostałam seryjną myszoproducentką. Można zamawiać albo nabyć u mnie bezpośrednio na Pyrkonie w Poznaniu, już w marcu.

wtorek, 10 grudnia 2013
Pod choinkę i nie tylko

Akurat trwa okres, kiedy zastanawiamy się komu co pod choinkę. Obecnie mam w zasobach jedną sztukę Tardis i nowe wzory dyndadełek. O kontakt w sprawie ewentualnego zakupu, ceny, przesyłki itd. jak zwykle poproszę na toroj@op.pl

Tardis może być dostępna w opcji z Bad Wolfem i bez Bad Wolfa.

Komplet z IMIENIEM DOKTORA.

SUPERWHOLOCK - duży (2,5 cm x 7 cm)

I NA DESER RÓŻOWE DALEKI

piątek, 08 listopada 2013
GEEKOMANIA

Uwaga, drodzy czytelnicy!

Mamy już listopad, niedługo Gwiazdka, a wcześniej wraca Doktor i w ogóle szykuje się dużo fajnych rzeczy do oglądania, a poziom geek-gorączki rośnie. TUTAJ można obejrzeć propozycje wzorów na wisiorki i kolczyki z Thorem i Lokim. Jeśli coś się komuś spodoba, może u mnie zamówić fanowską biżuterię, zgłaszając się i podając numerek obrazka oraz określając czy ma to być dyndadło na szyję czy do uszu. Wisiorek ma szerokość 2,5 cm a wysokość jak wyjdzie – od 3 do 5 cm. Z jednej strony wisiorka może być jeden bohater, a z drugiej inny. Kolczyk ma zwykle szerokość 2 cm, a wysokość 2,5 cm.

Oczywiście jeśli ktoś jest chłodny uczuciowo wobec bogów Asgardu, może zamówić u mnie dosłownie każdego swojego ulubieńca, przysyłając mi swój obrazek – Doktora, chłopaków z Supernatural, Severusa Snape’a, Sherlocka, kucyki, Muminki i tak dalej. Uwaga: taka fotka powinna być wyraźna i duża – najlepsze szablony wychodzą z tapet na pulpit.

Zamówienia zbieram od teraz do końca listopada z lekkim poślizgiem na grudzień. Czas oczekiwania będzie zależny od ilości zamówień – jeśli uzbiera się więcej, to realizacja pójdzie szybciej (zawiłości technik drukarskich).

Cena przystępna: po 15 zł za parę lub sztukę. Robota od A do Z ręczna.

Kontakt na toroj@op.pl

Poniżej przykładowe zdjęcia gotowych biżutów.