CIS - charakter, inteligencja, sarkazm. A także plotki i marudzenie egzystencjalne.
statystyka
Blog > Komentarze do wpisu
Możesz mnie dotykać cz. 1

Niniejszym wstałam z grobu i z tej okazji wrzucam nowy odcinek Johnlocka oraz link do recenzji Lomiel na temat mojej pisaniny TUTAJ.

MOŻESZ MNIE DOTYKAĆ odc. 1

 

A, byłabym zapomniała, obrazek autorstwa TEJ PANI.

sobota, 21 kwietnia 2012, toroj
Tagi: sherlock

Polecane wpisy

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
Gość: aga.654, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2012/04/21 17:30:08
Hurraaaa! Już zaczynałam usychać, nabawiłam się obsesyjnego sprawdzania Twojego bloga! Tak się cieszę!! Nie rób nam tego więcej!!! :-)))))
-
kianur
2012/04/22 00:26:11
"Słucham cichego szmeruwdechu" - jesli szmeruwdech jest zamierzony, to jest absolutnie cudny. Jeśli nie, uznaję go za wyjątkowo uroczą literówkę (spacjówkę?)
Opis drzewa genealogicznego sherlockowego łóżka mnie położył (ten żart słowny był niezamierzony, ale postanowiłem go zostawić).

Naprawdę, nie widziałem serialu, ale nie mogę sobie wyobrazić nieprzeczytania kolejnego torojkowego dzieła. Czuję się, jakbym znał tych bohaterów lepiej niż własną rodzinę. Jak niesamowicie fajnie czyta się takie kawałki - w których relatywnie niewiele się dzieje fabularnie, ale strasznie dużo psychologicznie. Jak to jest, że wiele innych osób zwyczajnie je przegaduje? (a nawet przegadowywuje, a nawet przegadowywa, a nawet wszystkie trzy naraz?)
Ponownie, wyczekuję aż CD N. I cieszę się, że zmartwychwstanie przebiegło pomyślnie, bez podstępnie podgnitych tkanek tudzież uszczerbków w ich ciągłości.
-
Gość: Dawg, *.home.aster.pl
2012/04/22 16:02:41
Alleluja, witamy z powrotem. Dobrze, że znowu jesteś. Walcząc z ostrym zespołem abstynencyjnym, przeleciałam się po internecie, by odkryć, że w zasadzie (prawie) wyłącznie Twoje fiki nie budzą we mnie natychmiastowej chęci gruntownego przeredagowania, czyli dają czystą przyjemność tekstu bez pracy. Ładnie zapełniasz tę lukę, która dawała się wyczuć w psychologii postaci między Kotwicą a Żołnierzem, więc rzecz jasna, czekam aż ciąg dalszy nastąpi.
-
2012/04/24 13:45:22
Jestem wielką fanką twojej twórczości. Już od dawna śledzę losy postaci w twoich opowiadaniach. Teksty o Sherlocku są fantasyczne ale przyznam, że wolę te o Snape'ie. I tu właśnie pojawia się pytanie - czy część 6 Slytherinady doczeka się dalszego ciągu?